Blue Flower

Będąc użytkownikiem systemu Windows XP możemy skorzystać z opcji zwiększania uprawnień dotyczących bezpieczeństwa swojego konta. Microsoft Management Console to narzędzie, dzięki któremu mamy możliwość zmiany standardowych uprawnień na bardziej indywidualne.

System Windows zwykle posiada wiele haseł, które musimy pamiętać jeśli chcemy uruchomić określone programy. Zdarza się, że zapomnimy konkretne hasło do programu, a wtedy proces jego odzyskiwania jest długi i żmudny. W tym przypadku warto skorzystać z przystosowanych do tego aplikacji, które szybko odczytają nasze hasła.

15 milionów urządzeń mobilnych zainfekowana złośliwym oprogramowaniem Ubezpieczenie urządzenia przenośnego to jedna z bardziej popularnych obecnie usług, chroniąca urządzenie w przypadku uszkodzenia lub kradzieży.

Ponad 12% użytkowników w Europie doświadczyło w ciągu ostatnich 12 miesięcy utraty, kradzieży lub poważnego uszkodzenia urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet.

Jeśli dbasz o swoją prywatność podczas surfowania w sieci, lub z jakiegokolwiek powodu często mają do czynienia z ograniczeniami do stron z powodu swojej lokalizacji geograficznej, to należy przyjrzeć się tej małej aplikacji. NotMyIP to darmowe narzędzie przeznaczone do ukrycia swoją identyfikację w internecie, maskując swój prawdziwy adres IP i pozwala surfować anonimowo poprzez dostarczenie trzech wiarygodnych i jakości proxy (z USA tylko).

Każdy komputer podłączony do sieci nabywa unikalny kod tzw. adres IP. Znając ciąg cyfr , z których składa się IP, możemy np. poznać miejsce zamieszkania określonego użytkownika.