PC Tools AntiVirus Free Edition

PC Tools AntiVirus  Free Edition zapewnia ochronę przed najbardziej niebezpiecznymi zagrożeniami oraz próbami dostępu do komputera i osobistych danych. Nawiązanie połączenia z Internetem bez ochrony przed najnowszymi wirusami i robakami, takimi jak Netsky, Mytob czy MyDoom, może spowodować zainfekowanie w ciągu kilku minut.
Po zainfekowaniu wirus zazwyczaj rozprzestrzenia się po komputerach znajomych, rodziny i współpracowników, wykorzystując w tym celu kontakty zapisane w książce adresowej i połączenia sieciowe. Do zainfekowanego komputera mogą dostać się hakerzy i za jego pomocą atakować inne komputery lub strony internetowe, albo masowo rozsyłać wiadomości e-mail (spam).
Oprogramowanie PC Tools AntyWirus Wersja bezpłatna zapewnia najlepszą ochronę. Baza danych jest uaktualniana często i szybko, a komputer jest chroniony w czasie rzeczywistym przez moduł IntelliGuard™. Można również przeskanować cały system — zyskujemy pewność, że jest on bezpieczny i nie ma w nim wirusów. Produkty firmy PC Tools są wykorzystywane przez miliony osób, codziennie chroniąc ich komputery domowe i firmowe przed zagrożeniami czyhającymi na Internecie.


PC Tools AntyWirus Wersja bezpłatna — najważniejsze cechy:

* Ochrona komputera podczas pracy, korzystania z Internetu i grania
* Wykrywanie, poddawanie kwarantannie, dezynfekowanie i niszczenie wirusów, koni trojański i robaków
* Moduł IntelliGuard™, który chroni komputer przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym
* Automatyczne sprawdzanie dostępności częstych uaktualnień danych o najnowszych zagrożeniach
* Najważniejsze: oprogramowanie BEZPŁATNE. Bez haczyków, niepełnych funkcji czy ograniczeń czasowych

pc-tools-antywirus.gif

Link: Pobierz

14 thoughts on “PC Tools AntiVirus Free Edition

  1. Witam. program jest dobry pod względem tego iż nie zwalnia pracy komputera, ale mam problem z uruchomieniem internetu. Dopiero po całkowitym odinstalowaniu go problem znika. Być może poprostu ja nie wiem jak go mam ustawić aby nie blokował połączenia. pozdrawiam

  2. przez przypadek zainstalowalem sobie pc tools antywirus a teraz wogule nie moge go usunac z komputera

  3. mam nadzieje ze ten program antywirusowy pomoze mi pokonac tego wirusa nie sciagaj cie weblin przez to tylko klopoty sa !!!!!!!!!!!!

  4. moim zdaniem ten program jest dobry i latwy w obsludzie ale mam juz go bardzo dlugo ale wirusa zadnego nie znalaz. Nie wiem czy on poprostu nie pokazuje tych wirusów ktore sa usowane ? czy ich wogole nie ma? albo ten program nie dziala

  5. Program jest do d… pokazuje że brak wirusów ,albo że je pozamiatał a w żeczywistości one są i wgryzają się ze spokojem coraz bardziej w system. Uznał bym że to program szkodliwy bo wprowadza w błąd.

Dodaj komentarz